Strona chudniesz-wygrywasz.pl nie jest już aktualizowana.
Aktualne informacje można znaleźć na stronie GacaSystem.pl
Gaca System
Przejdź na stronę gacasystem.pl
Zamknij okno aby przeglądać aktualną stronę. Zamknij

Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie

Konrad Gaca
Konrad Gaca czytaj więcej

Konrad Gaca - Prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością, jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist i trener klasy Master amerykańskiej federacji PROPTA, zrzeszającej najlepszych specjalistów żywieniowych, trenerów na świecie, trener Europejskiej Federacji Fitness & Wellness, specjalista do spraw promocji profilaktyki prozdrowotnej, pomysłodawca kampanii prospołecznej Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie, twórca programu
żywieniowo-treningowego o charakterze prozdrowotnym.

Certyfikat Private Trainers Association
"Specjalista ds. Żywienia"
certyfikat certyfikat

Ogólnopolska akcja
Schudnij z Konradem Gacą

Nie czekaj, podejmij wyzwanie! Zacznij odchudzanie jak setki ludzi w całej Polsce i za granicą.

Dołącz do nas!


Na naszych stronach w Polskapresse 

Klik­nij na zdjęcie i prze­czytaj artykuły Konrada Gacy

Jest mi nie­zwykle miło – pisze w swoim cotygo­dniowym artykule Kon­rad Gaca, że do grona Fat­kil­ler­sów dołączyła Danuta Błażej­czyk wraz z mężem Andrzejem. To fan­tastyczni, bar­dzo ciepli ludzie. Ich przy­kład pokazuje, jak ważné jest wspar­cie rodziny w procesie odchudzania.

W Kurierze Lubel­skim zapraszamy do patronac­kiego gabinetu kosmetycz­nego znakomitej firmy Norel, z usług którego mogą korzystać wszyscy chętni – nie tylko klubowicze. Naj­więk­szą atrak­cją naszego gabinetu – pisze Kon­rad Gaca – jest Eximia – maszyna, która jest hitem na świecie, a nowo­ścią w Pol­sce. Łącząc trzy tech­niki wspaniale redukuje cel­lulit, roz­bija i pomaga w usuwaniu tkanki tłusz­czowej, a także wygładza i odmładza skórę. Brzmi jak bajka? Tyle, że to prawda. Warto się prze­konać… na własnej skórze. 

   

   

Inne wpisy, które mogą Cię zainteresować:

62– letni Stanisław Pizoń po 8 miesiącach życia z Gaca Sys­tem jest 58 kg lżej­szy. Moja praca polega na kon­tak­tach z wieloma ludźmi, a jej efekty w dużej mierze zależą także od tego, jak mnie postrzegają inni. Po ukoń­czeniu studiów na war­szaw­skiej SGPiS prze­niosłem się do Lublina i zawodowo związałem się z PZU. Jestem już 30 lat agen­tem ubez­pieczeniowym i od tego, jak mnie oceniają inni, wiele zależy. A teraz lepiej widziani, bar­dziej godni zaufania, są na ogół ludzie dynamiczni, młodzi, szczupli. A ja mam 62 lata, jesz­cze nie­spełna rok temu ważyłem 145 kg.

Co robić, żeby schud­nąć albo nie przy­tyć? Prze­myślana dieta i aktyw­ność fizyczna to recepta znana wielu osobom. Nie­stety, nawet naj­lep­sze metody mogą okazać się nie­skuteczne, o ile nie zadbamy o tak pod­stawową sprawę, jaką jest sen.

Chcesz otrzymywać newsletter?

Kategorie

Aktualności z regionu